Ogłoszenie



Zapisy Otwarte Zapisy Otwarte Zapisy Otwarte Zapisy Otwarte Zapisy Zamknięte Zapisy Zamknięte Zapisy Zamknięte

#1 2014-09-22 00:52:58

 Silva

http://i.imgur.com/De2ZaEq.png

8300027
Zarejestrowany: 2011-06-21
Posty: 139
Punktów :   
Fabularnie: Brak danych.
Magia: Crimson Blades, Klątwa Wiatru
Multikonta: nope
Klejnoty: A kogo to obchodzi?

The Sinister Blade - Silva

Imię: Silva. Prawdziwe imię? Nie pytasz o to którego używam? Nikt go nie pamięta, a ja sama je odrzuciłam. Wciąż dociekasz? W porządku. Brzmiało ono Katarina. „The Sinister Blade” powiadasz? Tak to do mnie pasuje.

Nazwisko: Dawno temu porzucone, nikt już go nie pamięta. Du Couteau.
Mówisz, że już gdzieś je słyszałeś? Wątpię. Mogłeś za to widzieć.

Wiek: 22, ale kobiety się o wiek nie pyta. Chcesz poznać swoje wnętrzności?

Płeć: To pytanie zadało dziecko czy ktoś niedorozwinięty? Cycki na miejscu więc tak, jestem kobietą.

Gildia: A potrzebuje jakiejś? Tak? No to coś się znajdzie. Właściwie czemu miałabym tego nie mówić trupowi? Sabertooth. Pytasz dlaczego legalna gildia? Bo nawet tam nikt nie jest w stanie mnie zatrzymać, a według prawa nie będę ścigana jeśli wykonanie zadania wymaga ode mnie morderstwa.
To takie nudne, że ograniczacie się tym.

Klasa Maga: A jak sądzisz? Gadając z demonem nie za wiele możesz się domyślać, ale na twoje to S. S jak szalona. Uciekaj robaczku. Ja to po prostu nazywam wyższym stopniem szaleństwa, ale niech ci będzie. S+ to praktycznie wszystko co świat o mnie wie. Wyglądam ci na potwora nie do pokonania? Są silniejsi i bardziej okrutni, a ja z czasem w jakim przebywam wśród ludzi złagodniałam.
Czemu nie próbuję swych sił na świętego maga? A wyobrażasz sobie na tym miejscu demona? Nie. No właśnie.

Wygląd:

W zwykłych okolicznościach dostałbyś mój rysopis prosto od magicznych poszukiwaczy, tych którzy chcą mnie zgładzić, ale zaczynasz mnie ciekawić więc przygotuj się na moje słowa. Nie, nie siadaj i nie gap się jak idiota tylko słuchaj.

„Wysoka, smukła sylwetka to znak rozpoznawczy demonów. Nie przerywaj bo nie dostaniesz odpowiedzi póki nie skończę. Oh zamknij się, tak krew demonów różni się od ludzkiej, ale do tego dojdziemy. Kiedyś.
Wracając. Ostre rysy twarzy, niebieskie oczy przypominające stal i wiecznie płonące kiedy staję do walki to najlepsze co zdążysz zobaczyć przed śmiercią.
Szkarłat twojej krwi nie dorównuje pięknem barwie jaką mają moje włosy. Możesz to uznać za moją słabość i tak jej nie wykorzystasz.
Nie należę do litościwych, a błagania wywołują u mnie wyłącznie pogardę, którą bez problemu wyczytasz wtedy z uśmiechu na moich bladych wargach. Pytasz czemu się nie maluję? Wolę swoją naturalność. Nie, nie neutralność. To coś nie istnieje. Mniejsza.
Resztę mojego ciała widzisz dobrze, nie myśl iż nie zauważam twoich spojrzeń. Tak te cycki i pośladki są prawdziwe, ale daleko poza twym zasięgiem. Sądzisz, że zdążyłbyś ich choć dotknąć zanim poderżnęłabym ci gardło? To próbuj. Może kiedyś złamiesz mój mur i ci się powiedzie.”

„ Dobrze, że pytasz bo uznałam to za nieistotne. Tak, mój strój w całości składa się z materiałów, których wy śmiertelnicy boicie się zdobyć. Tak to jest skóra. Więcej się nie dowiesz. Przechodząc do reszty, przy pasie i na plecach zawsze mam swą broń. Jestem gotowa na walkę godzinami jeśli nie dniami. Moje ciało to wytrzyma, martw się o swoje.”

„ Oh teraz już wiesz skąd kojarzysz moje nazwisko? Ujrzałeś w lustrze me plecy. Tak. To jedyna skaza na moim ciele. Moje znamię. Moja przeszłość.”


Charakter: Jesteś doprawdy zuchwały, że nadal zadajesz pytania mając sztylet przy szyi. Odpowiem bo to i tak ostatnia rozmowa w twoim życiu. Wyobraź sobie, że masz przed sobą demona. Zastanów się jaka mogę być.
Rządna krwi, szalona, pozbawiona skrupułów powiadasz? Trafiłeś w samo sedno. Poza tym okrutna, bezwzględna i namiętna. Zdziwiony? Demony nie rozmnażają się tak łatwo jak ludzie, uwielbiam mordować po seksie. Modliszka? Możliwe. Nie tobie mnie oceniać robaczku skoro i tak cię pożrę.
Miłość? To ma być kpina czy jakaś próba zamydlenia mi oczu byś miał szansę uciec? Miłość to mrzonka dla twojej rasy. Mnie to nie dotyczy.

Historia:
Zdrajczyni. Wygnana z Tartarosa za swoje zbrodnie przeciwko ich kultowi Zerefa. Ostrze nocy i najlepsza skrytobójczyni jaką stworzył ich mistrz, a mimo to się mnie pozbyto. Nie pytasz dlaczego? Co takiego zrobiłam, czy zasłużyłam na swój los? Dostaniesz odpowiedzi. Nie myśl, że nie widzę twego strachu. Ciekawość cię zabije, ale nie pokaleczy. Nie mam w zwyczaju bawić się swą ofiarą, a tego ode mnie wymagano. Nienawidzę też odgórnych nakazów. Łamiąc prawa i będąc nieposłuszną straciłam swoje miejsce. Pytasz czemu to zrobiłam? Niech ci się nie wydaje, że to moje pierwsze ciało. To które widzisz po prostu ma swoje dwadzieścia dwa lata. Miałam ich wcześniej kilka, ale żadne tak piękne. Ginęłam w boju za własne błędy i zuchwałość, te same cechy sprowadziły na mnie przekleństwo. Odesłano mnie na ziemię bym wypełniła swą misję, która miała mnie zająć na lata. Przejrzałam na oczy i nie wróciłam. Jestem Wygnańcem, ale Tartaros to nie moje miejsce. Pogodziłam się z tym. Po wykonaniu zadania odmówiłam powrotu posłańcom, a następnie ich zabiłam. Byli kolejni i kolejni, aż w końcu zrozumiano, że tylko tworząc moją kopię będą w stanie się mnie pozbyć. Powstał jeden zasadniczy problem, posiadłam inne ciało niż to które otrzymałam na początku, a to wykluczyło bezbłędną kopię. Wysłali ją za mną. Walka była krótka, ale intensywna. Już wiesz skąd mam tą szramę na twarzy. Nie uznaję jej za coś co miałoby mnie szpecić, to dowód mych zdolności. Przeżyłam spotkanie z dawną sobą.  Czas płynął dalej.
Zniknęłam reszcie demonów z widoku na długie lata nim dołączyłam do Sabertooth. Wpierw jednak odszukałam kogoś kto tak bardzo utrudnił mi życie iż zasłużył na śmierć. Jednocześnie znalazłam pierwszą sojuszniczkę, którą toleruję. Obie zadałyśmy mu więcej bólu niż to wymagane, ale zbrodnie jakich się dopuścił tego wymagały. Pomściłyśmy „śmierć niewinnych oraz spalenie wioski” oraz dostatecznie uciszyłyśmy mój zew krwi na jakiś czas.
Czemu nazwałam ją jedynie sojuszniczką? Nie wierzę w nic nierozrywalnego. Przyjaźń i miłość to bzdury, ale mamy układ polegający na nienawiści i sympatii jednocześnie. Żadna nie może zabić drugiej, a ten układ nam pasuje i działa od jakiegoś czasu.
Chciałbyś znać całą moją przeszłość? To dłuższa historia, której opowiedzenie zajęłoby mi długie godziny, a ty ich nie masz.
Ograniczyłam się więc do jednego epizodu. Byłam przydatna i możliwe, że jeszcze kiedyś będę dlatego nie unicestwiono mnie na zawsze. Ucieczka nie była trudna kiedy jesteś czymś innym niż człowiek. Przysyłają kogoś od czasu do czasu by mnie skontrolować, by dowieść że jestem najlepszym dziełem ich mistrza i nadal daję sobie radę między ludźmi.

Rodzaj Magii: Crimson Blades -  Szkarłatne Ostrza to magia pół krwi pół broni. Tak. Wykorzystałam ją na tobie. Zauważyłeś jak po zetknięciu z moją bronią twoja krew płonęła. Słabłeś, wypaliłam znamię niczym trucizna i cię dopadłam. Nazywasz to magią trującą? Mylisz się. Nie truje całego ciała, a jedynie twoją krew i to wystarcza by reszta przestała poprawnie funkcjonować.

To co zobaczyłeś to zaledwie namiastka tego co potrafię. Pilnuj pleców. Dlaczego? Usłyszysz mnie, ale nie zobaczysz.
Błysk jest przydatną magią, skuteczną na krótką odległość. To nie teleportacja. Nie myl pojęć robaczku.

Widziałeś inne moje bronie? Czyżbyś mnie śledził od miesięcy? Ciekawe. Odpowiem więc na twe pytanie. Tak jestem użytkowniczką klątwy, którą wy nazywacie magią wiatru, ale nie jest ona tym samym.

Przyzywam kopię każdej broni jaką widziałam kiedykolwiek na oczy. Ma te same właściwości, ale nie istnieje zbyt długo. Inaczej sama ułatwiłabym przeciwnikowi zadanie tracąc swą moc.
Widziałeś co potrafię. Już rozumiesz? Wybornie. Sztylety to nie jedyna moja broń, a każdy kto jest na tyle głupi by to sprawdzić pożałuje.

Ekwipunek: Złoto czy też klejnoty, broń przypięta do ubrania i inne rzeczy o których wiedzieć nie musisz. Ta wiedza mogłaby cię zabić. Ciekawość jednak uczyniła to wcześniej. Ironia losu.


1. Siła: 40
2. Szybkość: 90
3. Wytrzymałość: 50
4. Zwinność: 60
5. Zręczność: 50



// Kp napisane w takiej formie by łatwiej było zrozumieć, że to demonica z krwi i kości. Dumna,  potężna i gardząca ludźmi. Nie jest niepokonana, ale taki ma wizerunek ^^ Sianie strachu i zniszczenia to jej cel nadrzędny.

Ostatnio edytowany przez Silva (2014-09-22 15:58:37)


A legion could not stop me. What chance do you have? 


http://i.imgur.com/mgRDNA8.png

Kartoteka Silvy

Ready Summoner?


Sinister Blade
X x X x X x X x X x X x

Offline

 

#2 2014-09-22 14:50:48

 Shadow

http://i.imgur.com/sg2JZNK.png

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 316
Punktów :   10 
Fabularnie: Wolny
Liczba wykonanych misji: 0
Magia: DDS, Fala Uderzeniowa
Multikonta: Revan, Alaude
Klejnoty: 20.000

Re: The Sinister Blade - Silva

Z opisu klasy maga wywnioskowałem coś takiego: "Mam rangę S, jestem super. Mam rangę S+, jestem super". Zdecyduj się którą, nie wiem, może ja to źle zrozumiałem, ale wolę mieć wszystko czarno na białym, a nie pierdolenie o szopenie.

Nie podoba mi się historia. Tartaros nigdy nie zostawiają zdrajców przy życiu. To bezwzględna gildia, a to, że byłaś im potrzebna to inna sprawa. Stworzą inną demonicę na twoje miejsce, która będzie miała te same umiejętności co ty i być może nie zdradzi, także zmień odrobinę historię, bo z Tartaros nie da się odejść. Albo giniesz, albo jesteś. Jedno albo drugie.

Mało tego, skoro jesteś demonem z Tartaros, to czemuż to nie masz żadnej klątwy? Demony nie posiadają magii, tylko klątwy, a przynajmniej, muszą posiadać co najmniej jedną, bo inaczej wykluczałoby ich to z grupy demców. Popraw.

Wytłumacz co znaczy magia Crimson Blades, bo z opisu może robić prawie wszystko. Określ czy jest to podmiana, czy jest to coś innego. Ma być czytelne.

Ponadto w statystykach masz 280. Na randze S masz 190, a na randze S+ masz 290 punktów do rozdania. Albo Ci brakuje, albo po prostu dziesięć Ci nie potrzebne. Wyjaśnij.

Do poprawy.

Offline

 

#3 2014-09-22 16:02:40

 Silva

http://i.imgur.com/De2ZaEq.png

8300027
Zarejestrowany: 2011-06-21
Posty: 139
Punktów :   
Fabularnie: Brak danych.
Magia: Crimson Blades, Klątwa Wiatru
Multikonta: nope
Klejnoty: A kogo to obchodzi?

Re: The Sinister Blade - Silva

Mam rangę S+ i jestem super ^ ^ Lepiej?

Wczoraj umknął mi fakt, że nie wytłumaczyłam dokładnie tego w jaki sposób odeszła od piekielnych, a teraz to dopisałam. Proszę bardzo mój drogi adminie tępaku <3

Idąc dalej... Było późno, nawaliłam błędów typowo logicznych, które także już poprawiłam i powinno być to bardziej przejrzyste także przyjrzyj się dokładnie.

Poprawiłam opis. Jest to inna odmiana magii trujących. Odmiana typowa dla demonów ^ ^

Statystyki też już poprawiłam. Dziękuję za uwagę, miłego czytania łopatogłowy <3


A legion could not stop me. What chance do you have? 


http://i.imgur.com/mgRDNA8.png

Kartoteka Silvy

Ready Summoner?


Sinister Blade
X x X x X x X x X x X x

Offline

 

#4 2014-09-22 18:48:21

 Shadow

http://i.imgur.com/sg2JZNK.png

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 316
Punktów :   10 
Fabularnie: Wolny
Liczba wykonanych misji: 0
Magia: DDS, Fala Uderzeniowa
Multikonta: Revan, Alaude
Klejnoty: 20.000

Re: The Sinister Blade - Silva

Dobra, ujdzie w tłoku.

Akcept, szykuj się na ciężkie życie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Taitung City implanty Szczecin Darmowa Bramka Sms spanie heineken opener festival