Ogłoszenie



Zapisy Otwarte Zapisy Otwarte Zapisy Otwarte Zapisy Otwarte Zapisy Zamknięte Zapisy Zamknięte Zapisy Zamknięte

#151 2014-11-25 22:03:38

Elvarel

http://i.imgur.com/cTEjOTY.png

Zarejestrowany: 2014-11-13
Posty: 34
Punktów :   
Fabularnie: Wolna~
Magia: Przejęcia Mitycznych Stworzeń
Multikonta: -
Klejnoty: 20 000

Re: Polana nad Rzeką

- W twoim przypadku ma to sens - zauważyła, ale bez śladu złośliwości w głosie.
Chyba już pogodziła się z tym, jak mag się zachowywał. Oczywiście dalej ją irytował, ale po części po prostu sobie odpuściła. Nieważne co by powiedziała, nie wywierało to na nim żadnego wrażenia.
- Idealnej? Hoho, cóż za odważne słowa! Rozumiem wobec tego, że ty nie boisz się napaści - wyszczerzyła zęby w uśmiechu.
Niee, pewnie sernik byłby zbyt mały na ich wymagania. Chyba, że ktoś specjalnie piekłby ogromne ciasto, coś o wielkości i ciężarze jelenia.

Offline

 

#152 2014-11-27 15:13:19

Kareon

http://i.imgur.com/7f7KN2F.png

33904790
Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 189
Punktów :   
Fabularnie: Wolny
Liczba wykonanych misji: 1
Magia: Łuk Ucieleśnienia, Grawitacja
Multikonta: Brak
Klejnoty: 50.000

Re: Polana nad Rzeką

/wybacz że tak długo ale sporo zaliczek mam, ciezko mi chwilke znaleźć./

- Bać się nie boje, nie ma czego. - powiedział bez emocji w głosie. Powoli zaczynało się robić dosyć nudno, po akcji z torturami nie działo się nic ciekawego, dziewczyna jedynie odpowiadała na jego pytania, liczył na to że może ona trochę bardziej się zachęci i także zacznie prowadzić trochę ciekawszą rozmowę.
- Może ty zechcesz mnie popytać? o byle jakie bzdury.. cokolwiek czuje się znudzony, zaraz zacznę wyrywać trawę i wyrzucać ją w powietrze.. to będzie na pewno ciekawe.. - niby opadające kawałeczki wyglądały by dosyć interesująco..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely MĂĄcher www.ehotelsreviews.com www.ogrywamy.pl www.turysta24h.pl www.papuge.pl