OgłoszenieZapisy Otwarte Zapisy Otwarte Zapisy Otwarte Zapisy Otwarte Zapisy Zamknięte Zapisy Zamknięte Zapisy Zamknięte

#1 2014-11-16 00:17:57

Revan

http://i.imgur.com/w5Ljmgh.png

Zarejestrowany: 2014-07-11
Posty: 15
Punktów :   

Punkt Zero (Datemorium)

Punkt Zero Datemorium jest to miejsce, w którym Zeref podpisał pakt, z królem świata demonów - samym Szatanem. Otrzymał od niego wielką moc, skazując samego siebie na wieczne potępienie, smutek, rozpacz i duchową nieśmiertelność, gdyż teraz tuła się po świecie, nie zasługując ni to na piekło, ni to na niebo. Wygląda to jak wielki, zrujnowany kościół, z którego pozostało naprawdę niewiele. Kilka zniszczonych filarów obrośniętych różnymi roślinami oraz coś co poniekąd przypomina piedestał, a raczej jego połowa.

-------------------------------------

(Oga + Vege + Oddział Demonów vs. Darker, Sael, Kazuyuki + Oddziały Ludzi)

Rozpoczyna Vege, następny Darker, Sael, oraz Kazuyuki i na samym końcu Oga w roli swojej oraz MG i oddziałów demonów i ludzi..

Ostatnio edytowany przez Revan (2014-11-16 00:23:47)

Offline

 

#2 2014-11-16 14:29:45

Vege

http://i.imgur.com/w5Ljmgh.png

Zarejestrowany: 2011-04-26
Posty: 63
Punktów :   
Fabularnie: Wolny
Liczba wykonanych misji: 1
Magia: Magia Cienia, Magia Ciemności
Multikonta: Brak
Klejnoty: 48.700

Re: Punkt Zero (Datemorium)

Kaz zachowywał spokój i opanowanie pomimo zbliżającego się nieuchronnie starcia z ludźmi. Na jego twarzy pojawiło się coś w stylu uśmiechu co było dosyć dziwne zważywszy że podczas tej bitwy może się wszystko stać nie można być pewnym zwycięstwa żadnej ze stron, ale najwidoczniej jemu to odpowiadało
- Let the fun begin - powiedział nieco głośniej i zrzucił swój płaszcz zostając w stroju bojowym i przygotowywał się do walki.


http://i.imgur.com/7ZlQuyJ.png

Offline

 

#3 2014-11-20 17:37:27

Darker

http://i.imgur.com/sg2JZNK.png

38257005
Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 78
Punktów :   
Fabularnie: 0

Re: Punkt Zero (Datemorium)

Darker nie spodziewał się takiego obrotu spraw, wiedział że demony są potężne ale nie przewidział rozdzielenia oddziałów na pomniejsze grupy, co owocowało  jeszcze gorszym scenariuszem dla sojuszu. Najwidoczniej trafił do miejsca zwanego Datemorium o którym czytał gdy zapoznawał się jeszcze ze swoją magią. Rozejrzał się w około zauważając, iż nie jest tu sam, a przed jego obliczem stał ten demon. Ten sam który prawie zabił Shada.
Musiał być czujny i skoncentrowany, dlatego też od razu uruchomił moc Zabójcy Demonów co zaowocowało dużymi wyładowaniami o szerokim zasięgu z jego prawej ręki na której widniał "tribal" skrywający jego moc.
Następnie skierował się do Ogi:
- Nieważne że pokonałeś Shada, ponieważ dla mnie jesteś niczym więcej jak przekąską na wynos, zaraz się przekonasz co potrafi Elektryczny zabójca demonów!
Darker koncentrował swoją energię, która pulsowała niebieskim światłem z jego ręki.
Szczerze mówiąc jego planem było podniesienie na duchu towarzyszących mu magów, gdyż wiadomość że po ich stronie jest chociaż jeden zabójca demonów na pewno mocno ich uszczęśliwi i będą walczyć jeszcze zacieklej.


http://i99.beon.ru/24.media.tumblr.com/8a59b2f0d90264cc306b15e403e2fb6f/tumblr_msskrt8zeR1r2pgbeo1_500.gif

"Otwórz oczy za siebie spójrz,
jedź na wstecznym, nie przyjeb w słup,
Bo świat ten nie jest, taki zły,
wystarczy mieć prawo jazdy.
Tak wiele mogę jeszcze mieć,
golifka w 2 kropka 5,
czy to przeznaczenie me?
Pojade se na gape.
Driverów królem, królem być,
bez prawka można żyć,
jeśli w sobie to masz,
z buta zapierdalasz.
Teraz całkiem inaczej patrzę na świat
Przeszedłem na czerwonym, dostałem mandat
Na każde pytanie odpowiedź znam,
Ale na prawko nigdy nie zdam.
Czy to przeznaczeniem mym?
Jest przechodzić na zielonym?

Offline

 

#4 2014-11-24 09:23:05

Kazuyuki

http://i.imgur.com/thscS4M.png

Zarejestrowany: 2014-07-13
Posty: 174
Punktów :   
Liczba wykonanych misji: 2
Magia: Wody, Błyskawicy
Klejnoty: 30.000

Re: Punkt Zero (Datemorium)

Chłopak się trochę zdziwił że zostali w jakiś sposób rozdzieleni ale za bardzo mu to nie przeszkadzało.  Nie zwracał uwagi że są z nim inni towarzysze. Chciał po prostu jak najszybciej uratować porwaną dziewczynę przez jednego z demonów. Po chwili uaktywnił pełną swoją moc błyskawic nic nie mówiąc przy tym i wyczekiwał tylko rozpoczęcia się walki. Nie wiedział tylko za bardzo gdzie się znajduje. Gdy jeden z towarzyszy zaczął mówił to chłopaka nie obchodziło za bardzo kim on jest. Chciał tylko jak najszybciej zakończyć tą walkę i ruszyć na pomoc. Chciał również odpłacić temu demonowi co porwał daną dziewczynę.


http://i.imgur.com/J8Bu7pF.png

Offline

 

#5 2014-11-25 16:53:39

Oga

http://i.imgur.com/w5Ljmgh.png

Zarejestrowany: 2014-07-11
Posty: 77
Punktów :   

Re: Punkt Zero (Datemorium)

Oga siedział sobie na tronie nie zwracając szczególnej uwagi na ludzi którzy przyszli tutaj aby z nimi walczyć. Bardziej zastanawiały go słowa Seekera. Co jeśli naprawdę wskrzeszenie Zerefa nie przyniesie korzyści demonom? W sumie to nie był jego problem gdyż on nie był tym stworzonym przez czarnego maga lecz pochodził z piekła jednak jeśli coś pójdzie nie tak będzie także w to zamieszany, wszakże jest członkiem gildii. Z zamyślenia wyrwał go Darker który to prezentował teraz swoją magię zabójcy demonów.
- Ooo, czyli jeszcze istnieją zabójcy demonów? Myślałem że jest to już dawno zapomniana magia - Powiedział poprawiając się na tronie.


http://27.media.tumblr.com/tumblr_losi8bnzjG1qk5kaeo1_500.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
SAPD www.e-zwierzeta.pl www.yorek.pl soda kaustyczna wrocław