Ogłoszenie



Zapisy Otwarte Zapisy Otwarte Zapisy Otwarte Zapisy Otwarte Zapisy Zamknięte Zapisy Zamknięte Zapisy Zamknięte

#1 2014-10-08 19:51:18

 Shadow

http://i.imgur.com/sg2JZNK.png

10593558
Call me!
Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 316
Punktów :   10 
Fabularnie: Wolny
Liczba wykonanych misji: 0
Magia: DDS, Fala Uderzeniowa
Multikonta: Revan, Alaude
Klejnoty: 20.000

Zapisy do FF "New Story"

Kod:

[b]Imię: [/b]
[b]Nazwisko: [/b] 
[b]Wiek: [/b] (główny bohater ma lat 19)
[b]Płeć: [/b] 
[b]Gildia: [/b] (Fairy Tail/Lamia Scale/Grimiore Heart) (jednakże pamiętajcie, że główna fabuła krąży wokół FT, więc w dużej mierze pojawianie się waszych postaci będzie zależeć od gildii)
[b]Klasa Maga: [/b] 0/S (jest to opcjonalny wybór, ostatecznie ja zadecyduje jakim magiem będziesz, ale twoje stanowisko może pomóc)

[b]Wygląd postaci: [/b] (wystarczy w zupełności zdjęcie + prosiłbym o dodanie personaliów typu: wzrost, waga, etc.)

[b]Charakter: [/b] (kilka zdań o postaci)

[b]Historia: [/b] (jeśli chcecie jakiś konkretny wątek ze swoją postacią, to opiszcie tutaj jakieś zdarzenie ciekawe z życia, jakoś to rozwiniemy. Ponadto proszę o napisanie w jaki sposób dostał się do gildii)

[b]Rodzaj Magii: [/b] (Może to być nawet kilka magii, jakie chcecie aby wasze postacie posiadały. Pamiętajcie jednak, że im więcej ich będzie, tym mniej będziecie się pojawiać w ficku i mniej czarów będziecie znać. Polecam zrobić kombinację np. 2 magie do walki typu Ogień i Woda + 1 magia pasywna typu szybsza regeneracja)
[b]Stosunek do ludzi: [/b] (mimo charakteru, warto uzyskać wasz bezpośredni stosunek do innych postaci)
[b]Ekwipunek: [/b] (jeśli ktoś z was nosi jakieś przedmioty specjalne, to niech tu wpisze)

30 punktów do rozdania. Od tego jak rozdasz, będzie zależał progres w danej statystyce twojej postaci.
[b]1. Siła: [/b] 
[b]2. Szybkość: [/b] 
[b]3. Wytrzymałość: [/b] 
[b]4. Zwinność: [/b] 
[b]5. Zręczność: [/b] 
[b]6. Znajomość czarów: [/b]

[size=15][i][b]Zaklęcia: [/b][/i][/size] (kilka zaklęć, które koniecznie chcecie wraz z pełnym opisem. Nie wymagane)

[b]Specjalne Prośby: [/b] (jakieś konkretne relacje, jakieś specjalne wątki, specjalny czar, cokolwiek)
[b]Inne: [/b] (jakieś mało istotne rzeczy, które nie pasowały nigdzie indziej, np. co lubi, czego nie lubi, etc.)

[Zapis nie dotyczy osób, które już są w ficku, gdyż ich kp mam. Aczkolwiek jeśli chcą, to mogą złożyć je tu na nowo, wtedy coś pozmieniamy :)]

W tym wątku znajdziecie rozdziały ficka!

Offline

 

#2 2014-10-13 15:49:02

Kareon

http://i.imgur.com/7f7KN2F.png

33904790
Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 189
Punktów :   
Fabularnie: Wolny
Liczba wykonanych misji: 1
Magia: Łuk Ucieleśnienia, Grawitacja
Multikonta: Brak
Klejnoty: 50.000

Re: Zapisy do FF "New Story"

No co to za fick bez Kareona!


Imię: Kareon
Nazwisko: Eldritch
Wiek: 19
Płeć: Mężczyzna
Gildia: Fairy Tail ( czas pokazać moc przyjaźni! )
Klasa Maga: A

Wygląd postaci: patrz avatar.
Wzrost 1.86kg
Waga 76kg

Charakter: No to generalnie zaczynamy. Lekko myślny w wielu przypadkach, jeżeli coś sobie postanowi to raczej nie da się go przekonać żeby tego nie zrobił ( uparty w chuj), lubi denerwować ludzi zwłaszcza kobiety, ( trzeba wspomnieć coś o mocy przyjaźni bo to fairy tail! ) zawsze walczy w obronie swoich ludzików, myślę że to wystarczy, mogę dodać jeszcze że jest istotą bardzo wredną.

Historia: Prosił bym abyś wziął historie z mojego kp, Cykam się ją kopiować bo prawa autorskie itp itd, tzn liczę że Pani się kiedyś przez przypadek znajdzie a co do dołączenia, to chciał bym generalnie dojść do gildii za pomocą jednego z ich magów ( tzn ktoś mnie przyprowadzi, nie obchodzi mnie kto byle nie silva bo mi urwie łeb ) ja wiem że to bardzo urozmaici ff bo nikt na to nie wpadł! haha! taki dobry.



Rodzaj Magii: Łuk Ucieleśnienia, Grawitacja
Stosunek do ludzi: Dla dziewczyn ładnych romantyczny, brzydkich wredny, dla facetów chuj , chyba że postawią mu co nie co( nie to co masz na myśli) i dorzucą dobry sernik!
Ekwipunek: tzn Historia , kochana pelerynka jeżeli coś by się jej stało, urwał bym jaja :F

30 punktów do rozdania. Od tego jak rozdasz, będzie zależał progres w danej statystyce twojej postaci.
1. Siła: 6
2. Szybkość: 10
3. Wytrzymałość: 4
4. Zwinność: 2
5. Zręczność: 2
6. Znajomość czarów: 6

Zaklęcia:

Specjalne Prośby:   trochę tych prośb jest i są wypisane wyżej , chciał bym żeby moja kobieta kiedyś się odnalazła, oczywiście wspaniały wątek miłosny z nią, co do czarów to raczej nie Łuk ucieleśnienia jest ok i zdam się na twoje jakże pjenkne pomysły. ( tylko nie zrób ze mnie maszynerii serników )
Inne: Lubi sernik ,dobre piwo, dziewczyny, walkę. Nie lubi rodzynek, bigosu, zimnych miejsc, i nudów.

Offline

 

#3 2014-10-28 12:51:28

 Silva

http://i.imgur.com/De2ZaEq.png

8300027
Zarejestrowany: 2011-06-21
Posty: 139
Punktów :   
Fabularnie: Brak danych.
Magia: Crimson Blades, Klątwa Wiatru
Multikonta: nope
Klejnoty: A kogo to obchodzi?

Re: Zapisy do FF "New Story"

Swoją drogą też bym chciała kiedyś kogoś znaleźć, ale wiecie...... musiałby to być naprawdę zrezygnowany, zdruzgotany i pijany oraz ślepy facet więc xD


A legion could not stop me. What chance do you have? 


http://i.imgur.com/mgRDNA8.png

Kartoteka Silvy

Ready Summoner?


Sinister Blade
X x X x X x X x X x X x

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
laseroterapia bydgoszcz www.maltanczyki.info www.yorkizklasa.pl https://ru.ihr24.com/city